ГОЛОВНА > Новини >

Директори центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді області зустрілися у широкому колі колег по соціальній сфері

IMG_004610 березня 2017 року з ініціативи служби у справах дітей та сім’ї Київської облдержадмінністрації пройшов семінар директорів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді райдержадміністрацій та міськвиконкомів, а також закладів соціального захисту та обслуговування Київської області за участю заступника голови облдержадміністрації, начальника служби у справах дітей та сім’ї та ключових спеціалістів служби і Київського обласного ЦСССДМ.
В часі семінару обговорювалися важливі питання пріорітетів діяльності зазначених закладів в сучасному контексті, актуальних викликів у соціальній сфері та можливих шляхів реагування на них, наявних та необхідних для цього ресурсів, а також інші аспекти роботи.
Особлива увага усіх учасників була зосереджена довкола питання налагодження міжвідомчої взаємодії щодо виявлення і задоволення потреби місцевих громад у соціальному захисті, допомозі та послугах. З цього приводу було погоджено наміри провести протягом року ряд спільних заходів для різних спеціалістів, дотичних до соціальної роботи з дітьми і сім’ями.
Корисним доповненням до обговорення питань з основних напрямків діяльності став презентаційний тренінг з основ комунікації з ветеранами та членами їхніх сімей, що його організували і провели для учасників семінару психологи громадської організації «Побратими». На тренінгу фахівці змогли почути і обговорити важливі аспекти налагодження контакту і співпраці з представниками складної для них цільової групи.
IMG_0054IMG_0055IMG_0012IMG_0036

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: