ГОЛОВНА > Анонси >

День молитви за сиріт

Pray-Day-2013-WEB-Banner_635x400 Діти – це наше майбутнє та майбутнє нашої країни. Ми їх любимо, виховуємо, дбаємо про їх здоров’я та благополуччя. Першочерговим завданням, що стоїть перед дорослими, це забезпечення конституційних прав та свобод дітей, а це — право на освіту, на охорону здоров’я, на оздоровлення та відпочинок, а також, право на любов та турботу – право на сім’ю.

 Кожна дитина має право на виховання в сім’ї, задля можливості розвитку та реалізації її здібностей закладених у неї Творцем. Але на жаль, є діти які втрати батьків чи були покинуті ними. Це – діти-сироти.

 Сирітство – це і соціальна, і духовна проблема. Саме тому, Церкви та релігійні організації, в зв’язку зі своїм авторитетом у суспільстві, можуть допомогти в тому, щоб кожна дитина зростала в родині, де панує любов, затишок та розуміння.

 Всеукраїнський «День молитви за сиріт» — це день, коли християнські Церкви по всій Україні молитимуться за дітей-сиріт.

 Цей день нагадає людям про Боже ставлення до сиріт та надихне проявити до них любов, а також зробити все можливе, щоб у таких дітей була сім’я.

 У зв’язку з цим, служба у справах дітей та сім’ї облдержадміністрації просить 10 листопада 2013 року долучитися усіх не байдужих до акції «День молитви за сиріт», та молитися за дітей, що позбавленні найбільшого щастя – виховуватися в родині, тим самим, засвідчити свою духовну підтримку дітям, які так прагнуть відчути материнську турботу та мудре і повчальне батьківське слово. Лише ці фактори стануть запорукою того, що наші діти стануть свідомими та повноправними громадянами нашої країни, здатними на благородні справи для оточуючих та великі вчинки для України

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: