ГОЛОВНА > Багатодітні сім’ї > Інформація про видачу посвідчень

Інформація про видачу посвідчень

За інформацією служб у справах дітей (дітей та сім’ї) райдержадміністрацій та міськвиконкомів (міст обласного значення), станом на 01.11.2013 року в Київській області нараховується біля 10 000 багатодітних сімей. 10 018 батькам видано посвідчення батьків з багатодітної сім’ї, та 23 515 дітям – видано аналогічні посвідчення (починаючи з 01.01.2010 року).

З 1 січня 2010 року набув чинності Закон України від 19 травня 2009 року №1343-УІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей». Згідно цього закону багатодітні сім»ї мають право на 50% знижку в оплаті на житлово-комунальні послуги та паливо, користування квартирним телефоном;отримання безоплатних ліків для дітей за рецептами лікарів; щорічне обстеження та диспансеризацію в державних та комунальних закладах охорони здоров’я; діти — безоплатний проїзд всіма видами міського пасажирського транспорту(крім таксі), автомобільним транспортом загального користування і залізничними  приміськими маршрутами, безоплатне одержання послуг з оздоровлення та відпочинку.

Для того, щоб дана категорія пільговиків набула відповідного соціального статусу й могла користуватись всіма наданими їй пільгами, треба мати відповідне посвідчення.

16 червня 2011 року прийнято постанову КМУ «Про внесення змін до ст.1 Закону України «Про охорону дитинства» щодо визначення багатодітної сім’ї. Згідно цих змін  до складу багатодітної сім’ї включаються також діти старші 18-ти років, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах, — до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років.

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: