ГОЛОВНА > Архів публікацій 2011р. >

6 грудня у м. Березань відкрито оновлений дитячий будинок сімейного типу родини Бурдунів

6 грудня дитячий будинок сімейного типу родини Бурдунів оселився у новому просторому помешканні, збудованому за ініціативи та сприяння голови Київської обласної державної адміністрації Анатолія Йосиповича Присяжнюка.

Участь в урочистих заходах з нагоди новосілля дитячого будинку сімейного типу «Оберіг» взяли: Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Олексійович Павленко, голова Київської облдержадміністрації Анатолій Йосипович Присяжнюк та його заступник Тетяна Леонтіївна Подашевська, начальник служби у справах дітей Київської облдержадміністрації Сергій Петрович Андріяш, депутат Київської обласної ради, голова Баришівської райдержадміністраціїВолодимир Григорович Тимченко, депутат Київської обласної ради Олександр Іванович Павленко, голова Березанської міської ради Анатолій Євгенович Дунаєнко, директор ТОВ «Белла — центр» Бартош Анжей Кобилєцький, громада міста Березань.

У вітальній промові Анатолій Йосипович Присяжнюк наголосив на тому, що державна політика Президента України В.Ф.Януковича щодо захисту прав та інтересів дітей базується на основоположній думці «Чужих дітей не буває». Тому нинішня влада робить усе
можливе, аби кожна дитина, яка залишилася без батьківського піклування, знайшла нових тата і маму, дім, братиків та сестричок. На рахунку – доля кожної дитини.

На сьогодні на Київщині нараховується 3668 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з яких 378 виховується у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу. В області створено 35 дитячих будинків сімейного типу та 79 прийомних сімей.

У родині Бурдунів виховується разом із трьома рідними доньками ще семеро прийомних дітей. Двоє з яких – 12-річний Влад і 5-річна Тетянка не бачилися три останні роки, відтоді, як їх забрали від горе-матері. Тепер вони знову разом, до того ж у них є велика
сім’я. Віднині їх відігрівають своїм теплом, любов’ю та увагою Тетяна Володимирівна та Віктор Миколайович Бурдуни. А в новій
хаті створені усі умови для життя та розвитку усіх членів родини.

Загалом протягом цього року в Україні майже 2 тисячі хлопчиків і дівчаток знайшли тата і маму, зазначив Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Олексійович Павленко. Це вдвічі менше, ніж ще кілька років тому. Однак Ю.О. Павленко наголосив, що ніякого плану, вказівки по влаштуванню дітей немає. Є лише обовязок влади знайти кожній такій дитині справжню люблячу і дружну родину. За його словами, Київська область має одні з найкращих показників по влаштуванню осиротілих дітей у сімейні форми виховання – усиновлення, під опіку, у прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.

У наступному році на Київщині може зявитися ще 35 — 40 нових дитячих будинків імейного типу. Саме такі прогнози на найближчу перспективу озвучив голова Київської обласної державної адміністрації на відкритті дитячого будинку
сімейного типу у Березані. Дітям родини Бурдунів Анатолій Йосипович побажав бути слухняними і гарно вчитися, любити батьків і бути їм вдячними за їхнє рішення створити дитячий будинок сімейного типу.

У святковий день родина отримала новий будинок та багато різних подарунків від поважних гостей та місцевих благодійників.

 

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: