ГОЛОВНА > Архів публікацій 2011р. >

28-30 листопада у м. Славутичі відбувся науково-практичний семінар «Права дитини та їх реалізація в Україні на рівні територіальних громад»

28-30 листопада у м. Славутичі службою у справах дітей Київської облдержадміністрації до Дня спільних дій в інтересах дітей проведено науково-практичний семінар «Права дитини та їх реалізація в Україні на рівні територіальних громад»

Всемінарі взяли участь заступники та секретарі голів комісій з захисту прав дитини райдержадміністрацій та міськвиконкомів області.

Під час роботи семінарузроблено огляд національного законодавства, щодо реалізації прав дітей в Україні, а також розглянуті питання:

- Вимоги до системи захисту прав дитини вконтексті найкращих її інтересів. Пошук ефективних шляхів впливу на покращення ситуації в сфері захисту прав дітей та підтримки сімей з дітьми на Київщині.

- Аспекти заключних спостережень Комітету з прав дитини Організації Об’єднаних Націй щодо становища дітей в Україні. Прогрес та перестороги на шляху до забезпечення прав дітей у відповідності з вимогами міжнародної Конвенції

- Стан виконання законодавства України у сфері захисту прав дітей та підтримки сімей з дітьми на Київщині.

- Розвиток превентивних послуг для дітей в територіальних громадах Київщини, з метою попередження їх інституалізації.

- Критерії оцінки ефективності діяльності органів виконавчої влади тамісцевого самоврядування Київської області у сфері забезпечення прав дітей, як один із механізмів підвищення якості соціальної підтримки сімей з дітьми.

- Методи забезпечення реалізації положень Конвенції ООН про права дитини, як ключового пріоритету державної соціальної
політики в місті Славутичі.

- Діяльність комісії з питань захисту прав дітей як механізм вироблення рішень в інтересах дитини(з досвіду роботи
Києво-Святошинського районного органу опіки та піклування).

- Система діяльності органу опіки та піклування Бориспільської міської ради в контексті реформування органів державної
виконавчої влади.

 

В роботі семінару взяли участь, та виступили: Подашевська Тетяна Леонтіївна – заступник голови Київської обласної державної
адміністрації, голова Координаційної ради з питань охорони дитинства, Андріяш Сергій Петрович – начальник служби у справах дітей Київської облдержадміністрації, Удовиченко Володимир Петрович – міський голова м. Славутича, Шаповал Алла Григорівна – заступник начальника служби у справах дітей Київської облдержадміністрації, Постолюк Галина Іванівна – директор представництва благодійної організації «Надія і житло» в Україні, Іскоростенський Анатолій Миколайович – заступник голови Києво-Святошинської
райдержадміністрації, Пасенко Людмила Василівна – заступник Бориспільського міського голови.

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: