ГОЛОВНА > oll >

26 травня відкриття XХ обласного фестивалю творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями “Повір у себе – 2014”

На виконання Обласної комплексної програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» до 2017 року та з метою соціальної адаптації дітей та молоді з функціональними обмеженнями 26-30 травня 2014 року проводитиметься  XХ обласний фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями “Повір у себе – 2014”.

Однією з проблем, що потребує негайного вирішення, залишається соціальна ізольованість дітей та молоді з функціональними обмеженнями, їх перебування у надзвичайно складних умовах. Значна кількість дітей та молоді з функціональними обмеженнями навчається та виховується вдома, у зв’язку з чим вони не мають можливості вільного спілкування, творчого самовираження та розвитку інтелектуальних здібностей. Тому основною метою фестивалю є здійснення соціальної реабілітації та адаптації дітей та молоді з функціональними обмеженнями до активного життя через творчість, повноцінне неупереджене спілкування, набуття навичок самообслуговування, розвиток творчих здібностей, сприяння духовному, інтелектуальному розвитку.

На вирішення проблем сімей, в яких виховуються діти з обмеженими фізичними можливостями,  спрямовується низка заходів, серед яких вагоме місце посідає обласний фестиваль творчості для обдарованих дітей з функціональними обмеженнями “Повір у себе”. Захід проводиться для того, щоб допомогти дітям та молоді з обмеженою дієздатністю адаптуватися до існуючого соціуму, знайти себе в житті, розкрити свої здібності, повірити у свої сили, реалізувати себе. Захоплення різними видами творчості допомагає перемогти хворобу та повірити в себе.

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: