ГОЛОВНА > Новини >

Роль обласного соціального центру «Мати і дитина разом» у забезпеченні права дитини на сім’ю

IMG_20171109_1203569 листопада поточного року в Коммунальному закладі Київської обласної ради «Обласний соціальний центр «Мати і дитина разом», що у м. Фастові, відбувся круглий стіл на тему – «Роль обласного соціального центру «Мати і дитина разом» у забезпеченні права дитини на сім’ю. Досвід, міжвідомча взаємодія, перспективи на майбутнє».

Участь в заході взяли: начальник служби у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації Онопрієнко-Капустіна Н.В., в. о. директора Київського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Калгіна Л.Г., завідувач сектору інформаційно-аналітичного забезпечення ССДС КОДА Ткач П.Р., заступник міського голови з гуманітарних питань Виконавчого комітету Фастівської міської ради Давиденко О.П., в. о. директора КЗ КОР КОСЦ «Мати і дитина разом» Данилюк Н.М., начальник ССДС м. Фастова Швидка Ж.П., та інші.

«Україна, яка вибрала проєвропейський шлях розвитку, повинна переглянути політику у сфері охорони дитинства та втілювати в життя  успішні підходи захисту прав дітей із світової практики, які базуються на забезпеченні прав і найкращих інтересів дитини, спрямовуються на підтримку сім’ї, створення умов для виховання та розвитку дітей у сім’ї або середовищі, максимально наближеному до сімейного. Соціальний центр «Мати і дитина разом» є тим закладом, який попереджає сирітство, розбиті сім’ї та долі» — зазначила Онопрієнко-Капустіна Н.В.

Під час заходу, начальник служби у справах дітей та сім’ї Київської області нагородила почесними грамотами працівників закладу.

 

10 листопада поточного року, в приміщенні Київської облдержадміністрації відбулася нарада з начальниками служб у справах дітей та сім’ї РДА та МВК (міст обласного значення) щодо використання у 2017 році субвенцій з державного бюджету місцевими бюджетами на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації, тощо.
IMG_20171109_114845 (1)

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: